Firma

Historia

Od samego początku działania firmy Emidan, czyli od 2005 roku, zainwestowaliśmy w profesjonalizm i najwyższą jakość usług. W początkach swojej już dziesięcioletniej historii nasza firma, będąc spółką osobową, miała działać w obszarze dystrybucji standardowych i podstawowych, plastikowych opakowań dla rynku detalicznego.

W związku z dynamicznym rozwojem rynkowego popytu na opakowania, swoją ofertę postanowiliśmy dopasować do wymagań naszych klientów.

Systematycznie wzbogacając naszą ofertę o nowe produkty, realizujemy oczekiwania zgłaszane przez rynek konsumencki, ze wskazaniem sektorów takich jak: branża spożywcza, branża rolna, branża gospodarcza, branża budowlana, branża motoryzacyjna, czy sektor ochrony roślin. To właśnie te obszary wymagają magazynowania oraz spedycji płynnych środków – obojętnych dla środowiska, ale i tych dla niego groźnych.

Stale i aktywnie rozwijając naszą firmę, nawiązaliśmy współpracę zarówno z licznymi krajowymi podmiotami gospodarczymi, jak i z tymi pochodzącymi z rynku państw sąsiednich.