Etykietowanie

Etykietowanie

Etykietowanie IML

Wiedząc, że etykieta znajdująca się na produkcie stanowi bardzo ważne źródło informacji o towarze, etykietowanie realizujemy z najwyższą dokładnością i starannością.

W ramach naszych usług dostarczamy opakowania z klasyczną papierową etykietą, ale również z etykietą wykonaną w technologii IML.

Na czym polega technologia IML?

To technologia opierająca się na integrowaniu z danym opakowaniem etykiety, która jest wykonana z takiego samego materiału, co opakowanie. Mechanizm ten odbywa się na etapie procesu produkcji samego opakowania.

Na rynku wytwarzania opakowań z tworzyw sztucznych technologia IML stanowi jeden z najnowszych procesów. Wyprodukowane takim sposobem opakowanie charakteryzuje:

  • wysoki standard druku przewyższający jakość druku wykonanego bezpośrednio na opakowaniu, dający dodatkowy efekt w postaci perlistego połysku,
  • wysoka jakość wykonania, dzięki której etykieta na stałe połączona jest z produktem. Pozwala to uniknąć powszechnego odklejania się, czy nieestetycznego ścierania się farby.

Etykietowanie IML – charakterystyka

Etykietowanie IML (In-Mold Labeling) to innowacyjna i efektywna usługa wykorzystywana szeroko w procesie produkcji opakowań, zapewniająca atrakcyjne i trwałe etykiety na różnego rodzaju opakowaniach. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu etykietowania, przynoszące liczne korzyści dla przedsiębiorstw z różnych branż. Nasze etykiety dzięki estetycznemu wykończeniu oraz trwałości są zarówno nośnikiem reklamy, jak i informacji o marce czy produkcie. Na pewno docenisz je za wszystkie te walory, a także wykorzystasz w swoich projektach. Zapraszamy do współpracy!

Zamów swoje opakowania technologią IML

Oferujemy mocne etykiety w formie naklejanych folii lub opakowań z już naniesioną trwale etykietą. Produkt końcowy, który w ten sposób powstaje odznacza się bardzo wiernym – względem projektu – odwzorowaniem kolorów, kształtów i detali, co wzbudza uznanie klientów. Nasza usługa etykietowania IML jest dostępna dla klientów z różnych sektorów, w tym spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego i wielu innych. Rozwiązania z powodzeniem sprostają najbardziej wymagającym potrzebom klientów, dlatego serdecznie zapraszamy Cię do podjęcia współpracy z nami!

Główne korzyści z wykorzystania technologii IML w etykietowaniu to:

  • wyjątkowa estetyka,
  • trwałość i odporność,
  • optymalizacja procesu produkcyjnego,
  • bogate możliwości projektowania,
  • ekologiczność.

Emidan ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie etykietowania IML. Dzięki zaawansowanym maszynom i wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zapewnić klientom najwyższą jakość usług i produkty, które spełniają konkretne oczekiwania. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą opakowań Suwary.